Regały do sortowania

Regał półkowy do sortowania - wszystkodomagazynu.pl

Na potrzeby firm prowadzących w swoich strukturach sortownie posiadamy w ofercie regały organizujące stanowiska pracy tych działów. Do dyspozycji pracownicy sortowni mogą mieć większe regały podłogowe, regały nabiurkowe lub mniejsze regały naścienne.

Meble tego typu są wysoce konfigurowalne, a użytkownik decydując się na ich zakup, może wybrać model z odpowiadającą mu ilością przegródek. Regały podłogowe przeznaczone do sortowni są oczywiście najpojemniejsze i liczba przegródek w tych modelach sięga 54 szt. Istnieją mniejsze regały, wąskie pozwalające na sortowanie dokumentów w 18 przegródkach. Regały nabiurkowe są tylko niewiele mniej pojemne. Pracownik może korzystać w nich z 30 przegródek sortujących. Regały naścienne pozwalają na przechowywanie 15 kategorii dokumentów.
Jeśli istnieje potrzeba wyregulowania rozstawu półek w regałach sortowniczych, można to zrobić. Regulacji takiej dokonuje się z dokładnością co do 32 mm.
Dla lepszej organizacji pracy, półki regałów posiadają profile aluminiowe na swoich krawędziach, które pozwalają łatwo opisać ich zawartość.